MITRINOŠĀ LĪNIJA

I.H.C. INCREDIBLE HYDRATING CREAM

Inovācija no Mary Cohr – I.H.C. Incredible Hydrating Cream – krēms, kas sniegs mitrināšanu, ko vēl nebūsi pieredzējusi! Tas stimulē 3 dažādus mitrināšanas mehānismus ādā, tādējādi atjaunojot JAUNAS ādas mitruma līmeni! Diskomforts, savilkums, bāls tonis, smalkās līnijas, grumbas un krunkas – tas viss tiek samazināts, izlīdzināts, ādas izskats uzlabojas dienu no dienas. Tā kļūst maigāka, gludāka, mirdzošāka un redzami jaunāka! Vairāk uzzini TE!

Lietošana: Uzklāt uz attīrītas sejas ādas no rīta un vakarā.

Tilpums: 50ml

Cena: – 95.30 €

_________________________________________________

EssVit_px_deshyd

VITAL ESSENCES DRY AND DEHIDRATED SKIN

Mitrinošs essenču gēls sausai un dehidrētai ādai. Sastāv no 100% dabīgām essenču eļļām (lavanda, rozmarīns, salvija), kas piešķir ādai dabīgu enerģiju un mirdzumu. Āda atgūst komfortu. Veicina labāku produktu iesūkšanos. Trīskāršo krēmu un masku iedarbību. Veidots uz eļļas bāzes, tomēr neatstāj uz sejas taukainu efektu un ātri iesūcas ādā.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas un kakla ādas 30 sek. pirms krēma vai maskas uzklāšanas, lai pastiprinātu tā iedarbību. Izvairīties no krēma uzklāšanas ap acu kontūrām.

Tilpums: 15 ml

Cena: 34.56 Eur

_________________________________________________gtjuytdu

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION CREAM

Šūnu līmenī mitrinošs krēms visiem ādas tipiem ar olīvju ekstraktu un VIT E. Tiek atjaunota ādas elastība un tā tiek aizsargāta pret brīvajiem radikāļiem. Aquasmoses komplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas. Āda tiek dziļi mitrināta, sausās krunciņas tiek piepildītas no iekšienes, elasticitāte uzlabojas – āda iegūst komforta sajūtu.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas ādas no rīta un vakarā, maigi iemasēt.

Tilpums: 50 ml

Cena: 83.59 Eur

_________________________________________________

c834abb280e798b7cee3a2ecb3fabbdeHYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION SERUM

Šūnu līmenī mitrinošs serums dehidrētai ādai. Āda kļūst mirdzošāka, elastīgāka un krunciņas izlīdzinātas. Aquasmoses komplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas.

Lietošana: uzklāt no rīta un vakarā uz visas sejas. Ieteicams lietot intensīvā kursa veidā viena mēneša garumā, vai visu gadu.

Tilpums: 30 ml

Cena: 67.42 Eur

_________________________________________________

Šūnu līmenī mitrinoša maskaHYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION MASK

Šūnu līmenī mitrinoša sejas maska ar Aquasmoses kompleksu, kas  nogādā ūdeni šūnās un mitrina ādu tās dziļākajos slāņos. Sastāvā esošais Šī (Shea) sviests mīkstina, nomierina un baro ādu. VIT E piemīt antioksidantiska iedarbība cīņā pret brīvajiem radikāļiem un kaitīgajiem UV stariem.

Lietošana: uzklāt biezu kārtu maskas uz sejas un kakla, atstāt uz 10 min. Noskalot ar ūdeni. Ieteicams lietot 2-3 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības. Var uzklāt arī uz acu kontūrām.

Tilpums: 50 ml

Cena: 34.32 Eur

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s