Izcils komplekts jutīgas ādas kopšanai – 2 nedēļu kursam!

Izcils komplekts jutīgas ādas kopšanai – 2 nedēļu kurss! 💙 Tie ir 4 dažādi ādas kopšanas līdzekļi, kurus sistemātiski lietojot, tu nomierināsi savu ādu, atjaunosi tās komfortu un labsajūtu, novērsīsi apsārtumu un kairinājumu, ļausi tai atkal iemirdzēties un izskatīties lieliski!

Komplektā ietilpst:
1. MultiSensitive Serum – padziļinātas iedarbības serums jutīgai sejas ādai, kas samazinās ādas jutīgumu, regulēs to. Palīdz atjaunot ādas dabīgo aizsargmehānismu, uzlabo tās noturīgumu pret kairinātājiem. Vieglā un patīkamā tekstūra ļauj serumu lietot pirms sejas krēma.

2. MultiSensitive Cream – sejas krēms, kas palīdz ādai pasargāt sevi no kairinātājiem, samazina jutīgo reakciju, palīdz nostiprināt un atjaunot ādas dabīgās aizsargspējas. Āda tiek nomierināta, regulēta, kļūst mazāk jutīga. Krēmam ir patīkama, gluda tekstūra.

3. MultiSensitive Mask – maiga, nomierinoša un atsvaidzinoša sejas maska jutīgai ādai. Nekavējoties samazina jutīgas ādas pazīmes, atgriež komfortu. Nomierina, mitrina un baro ādu. Āda kļūst atkal veselīga, skaista un mirdzoša.

4. Instant Anti-Redness Cream – tūlītēji samazina nevēlamo ādas apsārtumu! Krēmam ir inovatīva tekstūra – tas satur pigmentus, kas nonākot uz ādas adaptējas tās tonim, izlīdzina un normalizē to. Zaļganie pigmenti novērš apsārtumu, savukārt zeltainie pigmenti izlīdzina un uzlabo ādas toni. Krēms gan kopj ādu, gan koriģē tās toni.

Vairāk par visiem produktiem uzzini te – JAUNUMS! MultiSensitive Care

Piedāvājums pieejams pie mums – Rīgā, Kr. Valdemāra iela 57/59! Komplekta cena – 33.88 Eur!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s