Mary Cohr produkti skaistai, veselai un mirdzošai sejas ādai VASARĀ!

Vasarā mūsu ādai ir nepieciešama citāda kopšana, kā tas ir rudens, ziemas un pat pavasara periodā. Divas svarīgākās lietas ir aizsardzība pret sauli un, protams, mitrināšana. Papildus tam mēs vēlamies arī, lai āda justos un izskatītos vesela, skaista un mirdzoša, vai ne? Un tas viss ir iespējams, ja vien izvēlies īstos ādas kopšanas līdzekļus! Izmēģini ādas kopšanas komplektu vasarai no Mary Cohr! 

Mary Cohr Pure Defense multi-aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15

Tas aizsargās ādu gan no UV starojuma, gan citiem ārējās vides kaitīgajiem faktoriem, papildus arī bagātīgi mitrinot un atjaunojot. Rezultāts – svaigāka, starojošāka sejas āda, izlīdzināts, vienmērīgs tās tonis, atjaunota komforta sajūta. Vairāk par Mary Cohr Pure Defense uzzini te – JAUNUMS! Pure Defense multi-aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15!

Mary Cohr Ingenious Cream SPF 15

Ādas izskatu tūlītēji uzlabojošs līdzeklis, kas mitrinās un aizsargās sejas ādu. Satur krāsas pigmentus, kas uzklāti uz ādas, atbrīvo mirdzošu krāsu, izlīdzinot ādas toni un padarot to svaigāku, jauneklīgāku un vienmērīgāku. Satur SPF 15, kas aizsargās ādu no UVA un UVB stariem, tāpat arī malvas ekstrakts mitrinās un nomierinās ādu. Rezultāts – skaista, mirdzoša sejas āda ar vienmērīgu un ļoti dabisku toni! Vairāk par Mary Cohr Ingenious Cream uzzini te – Produkti ādas mirdzumam

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s