Noķer vasaru ar Mary Cohr Perfect BRONZE!

Jā, vasara šogad tā īsti pie mums kā nenāk, tā nenāk. Bet – kas par to? Mēs to varam noķert ātri un vienkārši – izmēģinot Mary Cohr Perfect BRONZE paštonējošos produktus sejai un ķermenim, kas ļaus iegūt starojošu “tikko pēc atvaļinājuma” izskatu! 

PERFECT BRONZE Self-tanning Tinted Face Cream

Ļauj iegūt nevainojamu, zeltaina iedeguma efektu. Rezultāts ir ļoti dabisks – tonis pielāgojas jūsu ādas tonim, turklāt tā intensitāti iespējams kontrolēt! Iegūsti mirdzošu, “saules noskūpstītu” sejas ādu!

Lietošana: Rūpīgi un vienmērīgi uzklāt krēmu uz sejas ādas. Rezultāts atkarīgs no ādas tipa/toņa, lietošanas biežuma un uzklātā produkta daudzuma.

Tilpums: 50ml, cena: 26.38 Eur

PERFECT BRONZE Self-tanning Tinted Body Foam

Perfekts un vienmērīgs iedegums, kas izskatās dabīgs. Pateicoties putu konsistencei, produktu ir viegli vienmērīgi uzklāt! Tonis pielāgojas ādas tonim un tā intensitāti iespējams kontrolēt!

Lietošana: Rūpīgi un vienmērīgi uzklāt produktu uz ķermeņa ādas. Rezultāts atkarīgs no ādas tipa/toņa, lietošanas biežuma un uzklātā produkta daudzuma.

Tilpums: 150ml, cena: 27.49 Eur

Pie mums – Rīgā, Kr. Valdemāra iela 57/59 – pieejams arī Perfect Bronze Self-tanning Tinted Body Foam MAZAIS (45ml) iepakojums!!!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s