Svara zaudēšana sākas ar organisma ATTĪRĪŠANU!

Mēs ļoti sekojam tam, lai mūsu ķermenis būtu tīrs no ārpuses – lietojam atbilstošus līdzekļus, rūpējamies par higiēnu. Taču – cik bieži aizdomājamies par to, vai tas ir tīrs no iekšpuses? Šoreiz par organisma attīrīšanu – kādas ir pazīmes, ka to vajadzētu darīt? Kādi ir attīrīšanās veidi un ieguvumi?

Dzīvojot 21. gadsimtā diemžēl vairs nevaram izvairīties no automašīnu izplūde gāzēm, cigarešu dūmiem, pesticīdiem un pārtikas konservantiem, kas piesātina cilvēka organismu ar toksīniem. Apkārtējās vides kaitīgo ietekmi  vēl vairāk pastiprina ikdienas stress darbā un sadzīvē. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka pienāk brīdis, kad jūsu ķermenis ar to visu vairs nespēj tikt galā un jūs sākat just enerģijas trūkumu un dzīvesprieka zudumu. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks organisma attīrīšanai!

Kādas ir pazīmes tam, ka nepieciešama attīrīšanās? 

Populārākās pazīmes ir – nogurums, pelēka sejas āda, palielināta un/vai pieaugoša ķermeņa masa, neveselīgs izskats, pavājināta imunitāte, paaugstināta nervozitāte, bezmiegs, ādas izsitumi, problēmas ar gremošanas sistēmu.

Kādi ir populārākie ķermeņa attīrīšanas veidi?

Visas metodes, kas dod ķermenim atslodzi, un tādējādi arī laiku atveseļoties un atjaunoties, ir pieskaitāmas pie attīrīšanās metodēm. Pasaulē tiek pielietotas dažādas metodes, piemēram:

  • Ūdens gavēnis
  • Sulu gavēnis
  • Bērzu sulu gavēnis
  • Dabisku augu preparātu kurss
  • Attīrošas kosmētiskas procedūras, vannas
  • Attīrošas kosmētikas lietošana
  • Attīrošas diētas
  • Kaloriju ierobežošana
  • Citas mazāk populāras metodes

Pirms uzsākat ķermeņa attīrīšanas kursu būtu vēlams rūpīgi izsvērt kura no  metodēm tieši Jūsu organismam un situācijai šobrīd būtu vispiemērotākā.

Avots: euroaptieka.lv

Mary Cohr iesaka – izmēģini PURE SLIMMER QUICK ACTION ķermeņa krēmu, kas palīdzēs attīrīties no toksīniem, izlīdzināt ādu problēmzonās un iegūt slaidākas ķermeņa aprises!

Šis dziļas iedarbības pret celulīta krēmveida gēls, kas samazina apelsīna miziņas efektu. Padara figūru smalkāku, ādu tvirtu un maigu. Samazina tauku uzkrājumus un izvada lieko šķidrumu. Aizkavē jauna celulīta veidošanos, kā arī izvada no ķermeņa toksīnus. Lietošana: no rīta un vakarā uzklāt uz problēmzonām, iemasēt ādā, kamēr gēls pilnībā uzsūcies. Tilpums: 200 ml, cena: 69.55 Eur.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s