JAUNUMS – 4 veidu Mary Cohr sejas masku BEAUTY BOX!

mc_akcija_mar_galapat1

Mary Cohr sejas masku BEAUTY BOX ir tava iespēja palutināt sevi ar 4 lieliskām un ļoti iedarbīgām sejas maskām! Komplektā ietilpst 40 sejas masku iepakojumi (8ml katrs), 10 iepakojumi katrai no komplektā ietvertajām sejas maskām.

Katru no maskām ir iespējams iegādāties arī atsevišķi!!!

Mary Cohr sejas masku BEAUTY BOX komplektā ietilpst 4 dažādu veidu Mary Cohr sejas maskas (10 gab. no katras):

Šūnu līmenī mitrinoša maska

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION MASK – šūnu līmenī mitrinoša sejas maska ar Aquasmoses kompleksu, kas  nogādā ūdeni šūnās un mitrina ādu tās dziļākajos slāņos. Sastāvā esošais Šī (Shea) sviests mīkstina, nomierina un baro ādu. VIT E piemīt antioksidantiska iedarbība cīņā pret brīvajiem radikāļiem un kaitīgajiem UV stariem. Lietošana: uzklāt biezu kārtu maskas uz sejas un kakla, atstāt uz 10 min. Noskalot ar ūdeni. Ieteicams lietot 2-3 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības. Var uzklāt arī uz acu kontūrām.

Masque MultiSensitive 50

MULTISENSITIVE MASK – maiga nomierinoša maska jutīgai ādai ar atsvaidzinošu efektu, ar spēcīgiem  ingredientiem, kas atjauno ādas veselīgu  un svaigāku izskatu. MultiSensitive Mask piedāvā divkāršo iedarbību: viņa nekavējoties samazina jutīgas ādas pazīmes. Strādā tieši ādas iekšienē, lai to nomierinātu.Labākam komfortam taukskābes, kuras ietver Basijas sviestu, baro un mierina pat īpaši delikātu ādu. Lietošana: Uzklāt vidējo slāni produkta uz sejas un acu kontūrām tik bieži, cik ir nepieciešams. Atstāt uz 10 minūtēm un pēc tam noņemt ar mitru dvieli.

NEW YOUTH MASK Maska nobriedušai ādai, kas izlīdzina grumbiņas un ādas līnijas. Tā sastāvā esošā hialuronskābe piepilda grumbiņas, bet Hydrosmose komplekss izlīdzina dziļās līnijas, atjaunojot mitruma līmeni ādā. “Cellular Life” jeb “jeb šūnu dzīvības koncentrāts stimulē šūnu darbību, veidojot jaunākas ādas izskatu, kas tiek panākts ar šūnu reģenerāciju, palielināšanos un ilgstspēju. Šūnu dzīvības koncentrāts sastāv no dārgmetālu elementiem, kas ir būtiski šūnu dzīvei: 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiskie aģenti un 7 minerālsāļi. 10 minūtēs āda tiek izlīdzināta, seja kļūst enerģijas pilna, ādas tonis kļūst mirdzošāks un āda izskatās manāmi jaunāka.

NEW YOUTH MASK – maska nobriedušai ādai, kas izlīdzina grumbiņas un ādas līnijas. Tā sastāvā esošā hialuronskābe piepilda grumbiņas, bet Hydrosmose komplekss izlīdzina dziļās līnijas, atjaunojot mitruma līmeni ādā. “Cellular Life” jeb “jeb šūnu dzīvības koncentrāts stimulē šūnu darbību, veidojot jaunākas ādas izskatu, kas tiek panākts ar šūnu reģenerāciju, palielināšanos un ilgstspēju. Šūnu dzīvības koncentrāts sastāv no dārgmetālu elementiem, kas ir būtiski šūnu dzīvei: 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiskie aģenti un 7 minerālsāļi. 10 minūtēs āda tiek izlīdzināta, seja kļūst enerģijas pilna, ādas tonis kļūst mirdzošāks un āda izskatās manāmi jaunāka. Lietošana: Uzklāt biezā slānī uz sejas un kakla. Ļaut iedarboties 10 min. Noņemt ar mitru sūklīti. Lietot 2-3 reizes nedēļā.

Masq%20Ice%20Lift_Blanc

ICE LIFT MASK – pretgrumbu maska ar augļskābēm un liftinga efektu. Krunciņas tiek izlīdzinātas, sejas āda atgūst mirdzumu un tā tiek nostiprināta. Densilift komplekss aktivizē šūnu atjaunošanos un veidošanos. Āda izskatās atpūtusies, noguruma pēdas mazinātas. Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas biezā slānī, ļaut iedarboties 3-10 min. Noņemt ar mitru sūkli vai vates plāksnīti. Ieteicams lietos 2-3 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības.

Izmanto iespēju – martā sejas masku BEAUTY BOX par iepazīšanās cenu!!! Turklāt – katru no maskām ir iespējams iegādāties arī atsevišķi!!!

mc_akcija_mar_galapat

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s