Ļauj pavasarim ienākt sejā!

Gadā ir divi periodi, kad kosmētiskos salonus apmeklē vairāk nekā parasti – pavasaris un rudens. Sagaidot pavasari, vislielākās raizes parasti sagādā sejas ādas problēmas – tās ir pēdas, ko pēc sevis atstājusi ziema.

Galvenā liksta – sausums

Pēc ziemas perioda jebkura tipa sejas āda kļūst sausāka. Tā lobās, un pat uz taukainas ādas var veidoties sausi, sārti plankumi. Tas notiek tādēļ, ka sejas āda ir plāna, ādas virsējais slānis ir ļoti jutīgs un, kad no siltām, sausām telpām izejam ārā aukstumā un mitrumā, visvairāk pakļauts temperatūras, kā arī girl-washing-skingaisa mitruma svārstībām. Rokas nav tik apdraudētas, jo varam taču uzvilkt cimdus, turpretī seja vienmēr ir atklāta.
Vecākai, nobriedušākai ādai sausuma ietekmē iezīmējas vairāk krunciņu – arī mīmikas krunciņas; sejas ovāls noslīd uz leju, un ārējais izskats zaudē svaigumu. Šīs problēmas ādu var skart jebkurā laikā, bet ziemā tas ir visizteiktāk. Tādēļ pēc ziemas perioda ādu ir svarīgi attīrīt. Tas ir līdzīgi kā ar visu organismu, no kura nepieciešams izvadīt sārņus un šlakvielas.
Āda jāattīra no raga slānīša jeb atmirušajām šūnām, kas parasti nav redzamas, bet kļūst saskatāmas, kad āda ir sausa un lobās. Attīrīšana var būt atšķirīga – tā ir atkarīga no ādas tipa un stāvokļa.

Kā attīrīt?

•    Sejas attīrīšanai no vecajām, nevajadzīgajām šūnām izmanto ķīmiskos pīlingus un mehāniskos pīlingus jeb skrubjus. Ādas tipam atbilstošu skurbi mājāsbest-worst-face-scrubs-L ieteicams lietot regulāri (ne tikai ziemas beigās) reizi nedēļā – tas atsvaidzinās seju. Turklāt der atcerēties vēl vienu iemeslu, kāpēc āda jāattīra: tad, ja sejas krēmu uzklāj uz neattīrītas ādas, kurai ir nosprostotas poras, krēms slikti iesūcas un pienācīgi neveic savu uzdevumu. Savukārt, ja seja ir attīrīta, tas labi
iesūcas, acumirklī burtiski pazūdot no ādas virsmas.
•    Ziemas nomāktu ādu var atsvaidzināt ari ar ķīmisko pīlingu palīdzību. Ķīmiskie pīlingi nav abrazīvi. Tos veic kosmētiskajos salonos, izmantojot augļskābes, kas noloba virsējo ādas slāni un stimulē šūnu atjaunošanos. Ziemas beigas un agrs pavasaris, kad saule vēl nekarsē, ir ļoti piemērots, lai veiktu šo procedūru kursu. Saulei aktivizējoties, pēc procedūrām uz ādas var rasties plankumi, jo āda kļūst jutīga.
•    Ādu iespējams atdzīvināt, kosmētiskajā salonā veicot dermoabrazijas procedūru. Tā ir procedūra, ko veic ar speciāla aparāta palīdzību. Uz ādu mehāniski iedarbojas kristāliņi, kas ir smalki kā smiltis. Āda tiek it kā noslīpēta ar smilšpapīru. Tas nav sāpīgi, tieši otrādi – patīkami. Iedarbība ir intensīva un vienmērīga – efekts ir labāks nekā pēc parasta skrubja lietošanas.

Ir vērts mainīt ēdienkarti!

Pavasari, lai āda būtu tvirtāka un svaigāka, kosmetoloģe Inta Indriksone iesaka ēst dārzeņus, dārzeņus un vēlreiz dārzeņus! Šķiedrvielas, kas tajos atrodas, attīra zarnu traktu no šlakvielām, turklāt dārzeņos ir minerālvielas un vitamīni. Protams, ieteicams ēst ari augļus un uzturā lietot labos taukus, proti, augu valsts, nevis dzīvnieku taukus.
«Kad ziema iet uz beigām, rodas alkas pēc pavasara, pēc kaut kā svaiga, zaļa, saulaina… Iespējams, neapzināti parādās vēlme arī mainīt ēdienkarti – tik ierastos kartupeļus un gaļu nomainīt pret zaļumiem, pret kaut ko vieglu un pavasarīgu. Gribas atslodzi, ieiet pirtī un attīrīties… Notiek sagatavošanās jaunai dzīvei, jo katrs pavasaris taču ir jaunas dzīves sākums. Tas jāizmanto!».

Palutini seju ar maskām!

Lai sausā iekštelpu gaisa un sala ietekmētā āda pēc ziemas justos komfortablāk, iesakam to palutināt ar mitrinošām jeb hidratējošām un atsvaidzinošām maskām.

Mary Cohr iesaka lietot pavasarī:

 

4096ddfdb8c15707cc6beaf56fee578b

ORANGE ENERGY CREAM

Apelsīnu krēms ar VIT C pastiprina ādas dabīgās aizsargspējas un mitrina to dienas laikā. Āda atgūst svaigumu, tā tiek stiprināta un kļūst mirdzošāka.

 

 

 

 

 


 

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION MASK

Šūnu līmenī mitrinoša sejas maska ar Aquasmoses kompleksu, kas  nogādā ūdeni šūnās un mitrina ādu tās dziļākajos slāņos. Sastāvā esošais Šī (Shea) sviests mīkstina, nomierina un baro ādu. VIT E piemīt antioksidantiska iedarbība cīņā pret brīvajiem radikāļiem un kaitīgajiem UV stariem.

 

 

 

 


 

Perfect BRONZE Visage

PERFECT BRONZE FACE CREAM

Pašiedeguma tonētais krēms. Viegli lietojams, tonēts krēms nevainojamamsaules skūpstamsejai. Ideāla vasaras mirdzoša seja.
Tūlītējs un vienmērīgs rezultāts, nevainojams sejas izskats, regulējams iedegums. Perfect BRONZE Sejas krēms ir veidots kombinācijā ar vadošajām pašiedeguma sastāvdaļām, lai nodrošinātu ilgstošu un dabiska izskata zelta mirdzumu.

 

 

 

 

Informācijas avots: www.vesels.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s