Parīzietes skaistuma noslēpums

 

sub_femmefrancaise_jpg_660_jpeg_1041.jpeg_north_982x_white

Palūdzot kādam aprakstīt, ko viņa izpratnē nozīmē franču stils, pilnīgi noteikti kā pirmos dzirdēsiet vārdus „šiks”, „klasika” un to, ka šis stils ir tāds, it kā nebūtu nekāda stila vispār, taču tas tā nebūt nav.  Kopš tiem laikiem, kad uz modes skatuves kāpa Koko Šanele, šķiet visas pasaule ir kā bez prāta no franču sieviešu, jo īpaši parīziešu ikoniskā sevis pasniegšanas stila. Tas ir kļuvis par zīmolu, par ko sarakstīta ne viena vien grāmata, piemēram, par to, kāpēc franču sievietes neveic plastiskās operācijas, kāpēc viņām izdodas skaisti novecot – vienkārši  ar stilu un grāciju. Par šo tēmu daudz rakstījuši modes žurnāli, stilisti un modes pētnieki, un tas liecina par to, ka Parīzes stils ir spēcīgāks par citu lielpilsētu ietekmi uz sieviešu izskatu un dzīvesstilu. Parīzei iepaliek gan Milāna, gan Ņujorka, jo vienkārši uz Eifeļa torņa fona viss izskatās labāk!

Parīzietes dabiskuma noslēpums ir gandrīz neatminams, jo viņas prot radīt pārliecību, ka viņu mati ir dabīgi kupli, āda ir apbrīnojami gluda un viņas pašas dabīgi smaržo pēc vijolītēm. Tomēr tā tas gluži nav. Šis dabiskums ir ilgu pūļu rezultāts un gadu gaitā apgūta prasme rūpēties par sevi tā, lai no malas izskatītos, ka izskats ir tas, kas īstai parīzietei rūp vismazāk. Arī ādai ir jāizskatās dabiski un tādēļ tonālais krēms neslēpj viņu pavasarīgos vasarraibumus un piesārtušos vaigu galus. Tādēļ parīzietes sejas āda ir ļoti labi kopta, skaista, labi mitrināta un tikai nelieli konsīlera pieskārieni apslēpj izsitumus, tumšos lokus zem acīm, apsārtumus  un kapilārus. Ja tomēr bez tonālā krēma neiztikt, tas tiek sajaukts ar mitrinošo krēmu, lai rezultāts būtu pēc iespējas dabiskāks.  Parīzietēm ļoti piemērots risinājums ir Mary Cohr tonējošai mitrinošais krēms, jo tas ar vienu kustību piešķir ādai dabisku, noturīgu mirdzumu. Toties pošoties vakaram viņas nekautrējas lietot visspilgtāko lūpu krāsu un bagātīgi nokrāsot skropstas. Parīzietes ir pārliecinātas, ka viņām ir jābūt dabiski skaistām, nevis perfektām.

Parīzietēm tik lieliski izskatīties noteikti palīdz arī Mary Cohr, kas ir visiecienītākais kosmētikas zīmols Francijā gandrīz 40 gadus. To radījis Žans Daniels Mondins ar pārliecību par to, ka kosmētika ir gan dziedējoša, gan arī atjaunojoša. Viņa radītie produkti ir dabīgi un ļoti iedarbīgi, tajos nekad neatradīsiet  ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s