Lai sejas 
āda 
tvirta
. Par sejas kopšanu vīriešiem

Ar skaistumkopšanu lielākoties aizraujas sievietes, taču arī vīrieši, lai āda būtu tvirta un vesela, nedrīkst to atstāt novārtā. Kā pareizi kopt sejas ādu,


 

• Vīriešu un sieviešu āda atšķiras, jo to organisma darbību regulē atšķirīgi hormoni. Viens no vīrišķajiem hormoniem, kas atbild par apmatojuma augšanu, ir testosterons. Šā hormona līmenis sāk palielināties pubertātes vecumā, padarot ādu taukaināku un liekot augt apmatojumam. Līdz ar to tieši pubertātes vecumā puišiem jāsāk nopietni rūpēties par sejas ādu. Pubertāte mūsdienās vienam otram puisim iestājas jau deviņos gados, par ko liecina piņņu veidošanās. Citam tā iestājas četrpadsmit piecpadsmit gados.

• Parādoties sejas apmatojumam, puiši sāk skūties, bet šīs procedūras ietekmē āda tiek kairināta, un var veidoties iekaisuma pūlīši. Nepareizas skūšanās dēļ vai arī tādēļ, ka vīrietis nerūpējas par ādu un to nemitrina, var pat ieaugt matiņi. Pusaudža vecumā nereti jaunieši cieš arī no ādas slimības – aknes, komidoniem jeb melnajām poriņām un cistiņām (milium), kas izskatās kā apaļi balti pūslīši zem ādas.

• Šīs problēmas atrisināt palīdzēs kosmetoloģijas kabinetā veikta sejas tīrīšana. Ja sejas āda ir problemātiska, būs nepieciešamas kādas trīs procedūras pēc kārtas, ja tā ir mazāk problemātiska – pietiks ar vienu procedūru reizi pusgadā.

piel-masculina

• Mājās katram vīrietim seja ik rītu vispirms jānotīra ar speciālām šim nolūkam paredzētām putām vai gēlu. Putas vai gēlu izspiež plaukstās, uzklāj uz sejas, viegli iemasē, ar siltu ūdeni noskalo. Pēc tam seju notīra ar tonizējošu losjonu, ko izvēlas atkarībā no ādas tipa. Skaistumkopšanas līdzekļu ražotāji tos piedāvā mitrinošus, kombinētai ādai un jutīgai ādai. Ja sejas āda ir problemātiska un to klāj pumpiņas, labāk izvēlēties losjonu jutīgai ādai. Kad seja notīrīta ar putām vai gēlu un losjonu, uz tās uzklāj viegli mitrinošu krēmu ar matētu efektu. Jo vīriešiem lielākoties nepatīk, ja āda spīd.

• Vakaros pēc sejas notīrīšanas stiprā dzimuma pārstāvjiem uz sejas ieteicams uzklāt to pašu mitrinošo krēmu, ko klāja no rīta. Nav vajadzības lietot speciālu vakara krēmu.Man-facial

• Ja āda ir problemātiska, īpaši jauniešiem, noderīga būs vienu reizi nedēļā uz sejas uzklāta māla maska. Tā absorbē tauku slānīti un attīra ādu.

• Tiem puišiem, kas nodarbojas ar sportu, jāpatur prātā, ka pēc sporta nodarbībām seja jānotīra īpaši rūpīgi. Jo tā ir klāta sviedriem, bieži vien arī aizskarta ar netīrām rokām. Ja pēc sportiskām aktivitātēm seju kārtīgi nenotīra, nav brīnums, ka pēc tam veidojas komidoni, iekaisuma pūslīši un rodas citas ādas problēmas.

• Jauniešiem bieži vien arī uz muguras veidojas komidoni un papulas. Šajos gadījumos vajadzētu doties pie kosmetologa un lūgt veikt muguras zonas tīrīšanu. Ādas stāvokli uzlabos arī izkarsēšanās pirtī un muguras noberšana ar cietu sūkli. Pēc tam mugurai ieteicams uzklāt mitrinošu krēmu, izvēloties tādu, kas nav taukains.

• Iestājoties vasarai un saulainam laikam, vīriešiem tāpat kā sievietēm uz sejas vajadzētu klāt krēmu, kas aizsargā no ultravioletā starojuma. Īpaši svarīgi tas ir stiprā dzimuma pārstāvjiem, kam ir izteikti bāla āda un asinsvadi tuvu ādai.

• Mūsdienās sejas kopšanas līdzekļi lielākoties ir universāli – tos var lietot gan sievietes, gan vīrieši. Kvalitatīvus sejas kopšanas līdzekļus var iegādāties skaistumkopšanas salonos.

 

Mary Cohr iesaka:

12bcb5aeab8caf5bb1791b149eec3b29

SOOTHING AFTER-SHAVE CARE

Nomierinošs krēms pēc skūšanās. Sastāvā esošā alveja un Hydrosmose komplekss nomierina kairinātu ādu pēc skūšanās un mitrina ādu visas dienas garumā. Padara ādu matētu un mazina sejas spīdīgumu.

 

 

 

 

 

5c862e27f11fa4554731adfe77c1aa94

NEW YOUTH ANTI AGING CREAM

Krēms ar šūnu atjaunojošu iedarbību. Āda tiek nostiprināta un atgūst savu jauneklīgo izskatu. Tā sastāvā esošais šūnu dzīvības koncentrāts novērš novecošanās pazīmes.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s