TOP 5 franču skaistuma noslēpumi

french-woman

 

 

Francijas sievietes bieži tiek salīdzinātas ar skaistuma etaloniem. Kādi ir šo sieviešu noslēpumi?

1. Savs dermatologs

Katrai franču sievietei ir ne vien savs kosmetologs, bet arī dermatologs, kurš perfekti pārzina viņas ādas specifiku un veselības stāvokli, raksta medikforum.ru. Viņas rūpīgi seko līdzi ādas mitruma līmenim un zina katru savas dzimumzīmītes izcelšanās vēsturi. Mēs cenšamies regulāri apmeklēt zobārstu, turpretī
franču sievietes dos priekšroku ādas ārstam, nevis stomatologam.

2. Agri sāk lietot pretgrumbu krēmus

Tā kā ādas izskats francūzietēm ir ļoti svarīgs un viņas ir gatavas ādas veselībā investēt lielas naudas summas, neatņemams palīgs ir kvalitatīvs pretgrumbu krēms. Citviet Eiropā sievietes pārsvarā to sāk lietot ap gadiem 30 – 40, bet francūzietes jau 25 gadu vecumā sāk aktīvi rūpēties par ādu. Viņas lieto gan dienas, gan nakts krēmu. Interesanti, ka acu krēmu gan viņas pārsvarā nelieto. Izrādās,
meitenes jau 12 gadu vecumā uzklausa ādas kopšanas lekciju no savām mammām un vecmāmiņām.

3. Savdabīga matu kopšana

Citās Eiropas valstīs sievietes vidēji galvu mazgā ja ne katru dienu, tad katru otro dienu noteikti. Francijā – labi ja divas reizes nedēļā. Francūzietes uzskata, ka matu skaistums slēpjas retākā to mazgāšanā un žāvēšanā. Iespējams, tas nav nemaz tik dramatiski, jo sievietes Francijā ļoti reti lieto jebkādus matu fiksācijas līdzekļus – matu putas, matu lakas, matu želejas, kas tomēr paātrina matu taukošanos.

4. Daudz ūdens!618_348_drink-water-lose-weight

Francūzietes ikdienā dzer ne vien labu sarkanvīnu, bet arī daudz, daudz ūdens. Viņas sāk rītu ar ūdens glāzi un ik pa stundai turpina to dzert. Tāpat francūzietes nevairās no aukstā ūdens lietošanas rīta tualetes laikā.
Gan seja, gan viss ķermenis tiek norūdīts ar aukstas dušas šalti. Francūzietes uzskata, ka ūdens uzlabo asinsriti, sašaurina poras un sniedz ādai jauneklīgāku izskatu.

5. Maz saules

Kas attiecas uz sauļošanos – francūzietēm ir aristokrātiska attieksme. Viņas sauļojas, bet ļoti precīzi seko līdzi laikam, kādu uzturas tiešos saules staros. Līdz ar to viņas nekad neapdegs saulē un pasargās savu ādu. Francūzietes reti apmeklē arī solārijus.


 

Mary Cohr iesaka:

Masq%20Ice%20Lift_Blanc

ICE LIFT MASK

Pretgrumbu maska ar augļskābēm un liftinga efektu. Krunciņas tiek izlīdzinātas, sejas āda atgūst mirdzumu un tā tiek nostiprināta. Densilift komplekss aktivizē šūnu atjaunošanos un veidošanos. Āda izskatās atpūtusies, noguruma pēdas mazinātas.

 

 

 

 

SUN%20DEF_Solaire%20SPF15%20150ml

SUN DEFENCE SPF 15

Saules aizsargkrēms sejai un ķermenim ar vidējas aizsardzības filtriem SPF 15. Aizsargā ādu no saules apdegumiem.

 

 

 

 

Informācijas avots: http://www.tvnet.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s