Kas ir Micelārais ūdens?

MC-EAU_MICELLAIRE_CHEVALET_A3-1

Micelārais ūdens – pavisam nesen izgudrots kosmētiskais līdzeklis, kura uzdevums noņemt meikapu no pašas jūtīgākās ādas.

Micelārā ūdens noslēpums ir tās īpašā iegūšanas tehnoloģija – ūdens satur dažādu sarežģītu ēterisko tauku skābes, kas sastāvā iekļautas sīku pilienu – micel veidā, cilvēka acīm neredzamas.

Šajā kosmētikas ūdenī nav sārmu un citu virspusēji aktīvo vielu. Micerālais ūdens vairāk līdzinās parastam ūdenim, tam nav smaržas un krāsas, tomēr uzklājot uz sejas tas labi noņem netīrumus un taukus, tur klāt nemaz nebojājot epidermu.

Darāms tas pavisam vienkārši – ar micerālājā ūdenī izmērcētu vates temponu vai vates disku. Šis ūdens gluži kā magnēts pievelk visu kosmētiku. Ja nepieciešams to var darīt vairākas reizes pēc kārtas.

No citiem attīrošajiem līdzekļiem micerālais ūdens atšķiras ar to, ka satur pieniņa, attīrošo putu un tonika labākas īpašības, darbojas maigi, efektīvi un ātri.

Sākotnēji micerālais ūdens tika radīts lietošanai maziem bērniem un cilvēkiem, kas cieš no psoriāzes un citām ādas slimībām. Tomēr drīz vien šī ūdens lieliskā iedarbība uz ādu piesaistīja arī daudzo kosmetoloģisko firmu uzmanību, kas drīz vien šo līdzekli iekļāva attīrošo līdzekļu sarakstā.

 

Daži kosmētikas ražotāji izlaiž putojošu micerālo ūdeni bez aromatiztoriem un spirta. Citi gatavo micerālo ūdeni ar mitrinošajām īpašībām, pievienojot agavas, rozes un citus aromātus kas sniedz cilvēkam papildus komforta sajūtu, kā arī neparastu ādas svaigumu. Savukārt ūdens ar zaļās tējas, rīcineļļas un kuencīmu Q10 izlīdzina, mīkstina un pat balina ādu uzlabojot tās krāsu un mazinot kapilāru sietiņu.

Untitled-1

 

SOOTHING MICELLAR CLEANSING WATER

Attīrošais ūdens, ar izsmalcinātu un elegantu ziedu aromātu, attīra un noņem kosmētiku no sejas un acīm vienā solī.

Lietošana: uzklāt no rīta un/vai vakarā uz vates plāksnītes un notīrīt seju un acis.

 

 

 

DP Eau Micellaire ENGLISH-ANGLAIS high-1

 

Informācijas avots: http://3ade.lv/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s