Sejas kopšana ziemas sezonā

large

Lai arī esam pieradušas lietot krēmus, kas šķiet pārbaudīti un atzīti par labiem esam gan ziemā, gan vasarā, šī universālā formula (viens krēms visu gadu) mūsu “mērenajai” klimata joslai, kurā sals var sasniegt pat -20 grādu temperatūru, nederēs.

Ziemā atšķirībā no vasaras, mitrinošos krēmus lietojam naktī, savukārt dienā, kad ārā gaiss ir auksts un snieg sniegs, izmantojam barojošākus līdzekļus, lai lāstekas pie degungala nepiesalst. Taču, ja tev laimējies strādāt īpaši kondicionētās telpās, kur tavai labsajūtai nepārtraukti cirkulē sauss gaiss, tu pārsvarā pārvietojies ar auto un principā tava diena paiet siltās un sausās telpās nevis ārā, āda dienā jāmitrina, citādi vari iegūt kuperozu jeb paplašinātiem asinsvadiem bagātu ādu, kas zvīņojas un citādi cieš.

Ieteikums – dzīvojot šādu sauso dzīvesveidu, pēc sejas attīrīšanas, mitrināšanas un/vai barošanas no rīta, pirms dodies ārā no mājas, vari lietot arī tonālos krēmus (ar pazeminātu ūdens saturu),pūderus un citu dekoratīvo kosmētiku.

Fakts – viens no kosmētikas ražošanas stūrakmeņiem ir izvairīties no ūdens lietošanas līdzekļa izstrādes gaitā, lai tas nav jākonservē, jo, kur ūdens – tur konservanti. Tādēļ krēmus principā var uzskatīt par koncentrātiem, kas jālieto uz mitras ādas, lai neradītu taukainu sajūtu un krēms dziļi iesūktos ādā, jo ūdens darbojas kā starpnieks.

Taču ņem vērā – nevajadzētu pieradināties lietot vienu krēmu gan dienā, gan naktī – dienas krēmi ar SPF filtriem paredzēti ādas sargāšanai no saules, vējiem, lietiem utt., tie kavē vielmaiņas un atjaunošanās procesus, tādēļ tos nevajadzētu lietot kā nakts krēmus.

Dāmas, lai arī šķiet, ka brīvā laika ir maz, vajag pacensties dienai nozagt 15 minūtes vienu vai divas reizes nedēļā, kad pirms gulētiešanas (lai nakts laikā atjaunojas ādas dabiskais aizsargslānis) jāpalutina sejas āda ar masku. Masku izvēlies atbilstoši savam ādas tipam un tam, kā tava āda tobrīd jūtas.
Piemēram, ja pēdējā laikā esi nodevusies ziemas priekiem, slēpojusi, snovojusi vai vienkārši daudz dzīvojusies svaigā gaisā un, atgriežoties mājās, pamanījusi, ka vaigi un degungals kļuvuši sārti, izmanto barojošu sejas masku ar nomierinošu iedarbību. Ja āda nav problemātiska, pietiks ar vienu šādu procedūru nedēļā.

Ieteikums – pirms maskas uzklāšanas attīri ādu ar piemērotu skrubi jeb pīlingu.

Fakts – āda atjaunojas 20 dienu laikā, tādēļ tā prasa regulāru kopšanu (minētā vismaz viena reize nedēļā), lai būtu redzami rezultāti.

Intensīvākais un efektīvākais sejas kopšanas līdzeklis ir serums, ko izvēlies atbilstoši savam ādas tipam. Serums atšķirībā no sejas maskas ir dziļas un intensīvas iedarbības ārstējošs līdzeklis, kamēr maska ir kopjošs līdzeklis. Izvēlies sejas masku, kad gribi uzmundrināt sejas ādu, savukārt serumu lieto, kad novēro būtiskākas problēmas, proti, ļoti sausu un jutīgu ādu, īpaši paplašinātas poras, āda strauji noveco u.c. Serumu var salīdzināt ar zālēm, kam jārisina problēma noteiktā laika periodā.

MARY COHR piedāvājums ziemai: 

              MultiSensitive Serum                                                                                                                  


Serum MultiSensitive 30

 

 

 

 

 

Šis serums ir  ar padziļinātu iedarbību, kura mērķis ir samazināt delikātas ādas jutīgumu, regulējot tās simptomus.Tas palīdz atjaunot ādas naturālu aizsardzības mehānismu, samazinot jutīgumu un paceļot ādas tolerances līmeni. Svaiga un viegla tekstūra strauji tiek absorbēta, kas ļauj uzreiz uzklāt  krēmu.

               MultiSensitive Mask

Masque MultiSensitive 50

Maiga nomierinoša maska jutīgai ādai ar atsvaidzinošu efektu, ar spēcīgiem ingredientiem, kas atjauno ādas veselīgu  un svaigāku izskatu. MultiSensitive Mask piedāvā divkāršo iedarbību: viņa nekavējoties samazina jutīgas ādas pazīmes. Strada tieši ādas iekšienē, lai to nomierinātu. Labākam komfortam taukskābes, kuras ietver Basijas sviestu, baro un mierina pat īpaši delikātu ādu. Pateicoties aktīviem ingredientiem, kuri tiek lietoti šajā līnijā āda ir nomierināta un mazāk jutīga.

*informācijas avots – http://www.loriflame.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s