JAUNUMS! MultiSensitive Care

Atjauno komfortu jutīgai ādai!

4.1.1

Daudzas sievietes ir pamanījušas, ka viņas ādās jutīgums paaugstinās ar katru dienu vairāk.

Simptomi:

  • Pārkaršana
  • Sasprindzinājums
  • Kairinājums
  • Apsārtums
  • Diskomforts

The MultiSensitive līnija efektīvi palīdz ādai ar dažādā tipa jutīgumu.

Untitled

MultiSensitive Cream nomierinošs un aizsargājošs, ādu kopjošs krēms bagāts ar naturāliem aktīviem ingredientiem, kas izcili baro un aizsarga ādu. MultiSensitive Cream sastāv no divām aktīvam vielām, kas strādā sinerģiski: ActiCalm Complex un Phytoprotectol. Pateicoties šīm nomierinošam vielām āda kļūst vairāk regulēta un nomierināta, kļūstot mazāk jutīga. Šis krēms arī palīdz atjaunot ādas barjera funkciju, kas paliek jutīga, kad kļūst vāja. Lai robežotu transepidermālo ūdens zudumu, krēms ir bagāts ar idras eļļu, kas palīdz saglabāt un pastiprināt ādas dabīgo aizsargsistēmu un ādas lipīdu balansu. Gluda un krēmveidīga tekstūra atgriež komfortu visā dienas garumā.

creme600

MultiSensitive Serum

Viegla tekstūra labākam efektam!

Šis serums ir  ar padziļinātu iedarbību, kura mērķis ir samazināt delikātas ādas jutīgumu, regulējot tās simptomus.Tas palīdz atjaunot ādas naturālu aizsardzības mehānismu, samazinot jutīgumu un paceļot ādas tolerances līmeni. Svaiga un viegla tekstūra strauji tiek absorbēta, kas ļauj uzreiz uzklāt  krēmu.

Serum600

MultiSensitive Mask

Maiga nomierinoša maska jutīgai ādai ar atsvaidzinošu efektu, ar spēcīgiem  ingredientiem, kas atjauno ādas veselīgu  un svaigāku izskatu.

MultiSensitive Mask piedāvā divkāršo iedarbību: viņa nekavējoties samazina jutīgas ādas pazīmes. Strada tieši ādas iekšienē, lai to nomierinātu.

Labākam komfortam taukskābes, kuras ietver Basijas sviestu, baro un mierina pat īpaši delikātu ādu. Pateicoties aktīviem ingredientiem, kuri tiek lietoti šajā līnijā āda ir nomierināta un mazāk jutīga.

SOS_mask600

Instant Anti-Redness Cream

Instant Anti-Redness Cream (tūlītējais krēms pret apsārtumu). Šim krēmam ir inovatīva tekstūra, kura tiek veidota no pigmentiem, kuri paši adaptējas pie ādas toņa. Šis produkts piedāvā ādas kopšanu un koriģējošu efektu ādai ar īslaicīgu vai permanentu apsārtumu.

Palīdz ādas mikrocirkulācijai. Formula ir bagāta ar aktīvam vielam, īpaši ar kastaņa ekstraktu, kas palīdz samazināt lokāla apsārtuma intensitāti un regulēt ādu.

Koriģē apsārtumu uzklāšanas laikā, pateicoties  zaļai formulai, kas neitralizē sarkano toni, tajā laikā zeltains pigments adaptējas ādas tonim padarot to vienmērīgāk.

antiredness600

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s