JAUNUMI! Skrubis sejas ādas mirdzumam un efektīvi seju attīrošie līdzekļi!

 

 

RADIANCE GENTLE SCRUB – Skrubis ādas mirdzumamRadiancegentleScrub

Lieliski piemērots ādai, kura zaudējusi savu dabisko mirdzumu piesārņojuma, stresa, nesabalansēta uztura un tabakas dūmu dēļ. Visu iepriekš minēto faktoru dēļ uz ādas uzkrājas atmirušās ādas šūnas, un ādas dabīgās spējas atjaunoties samazinās. Skrubī esošās garnātābola sēkliņu daļas efektīvi atbrīvo ādas virsmu no atmirušām ādas šūnām un liekā sebuma, savukārt Šī sviests sviests baro ādu, atjaunojot tās komfortu. Sastāvā ir arī mazas, sfēriskas jojobas daļiņas, kas maigi nopulē ādas virsmu, kā arī papaijas enzīmi, kas nogludina ādas virsējo slāni, atbrīvojot ādu no atmirušām ādas šūnām un veicinot jaunu šūnu veidošanos.

 

SoothingCleansingMilkSOOTHING CLEANSING MILK – Nomierinošs attīrošs pieniņš

Īpaši maigs, attīrošs sejas pieniņš, kas ir neatņemama sastāvdaļa sejas kopšanas rutīnā. Nav nozīmes, cik labi ir sejas kopšanas produkti, ja netiek kvalitatīvi veikta sejas attīrīšana. Šim pieniņam, pateicoties sastāvā esošajai baltajai orhidejai un Šī sviestam, piemīt mitrinoša un nomierinoša iedarbība. Nesatur alkoholu, parabēnus, ģenētiski modificētas sastāvdaļas vai minerāleļļas.

 

SOOTHING TONING LOTION – Nomierinošs tonizējošs losjonsSoothingtoningLotion

Īpaši maigs, attīrošs sejas losjons, kas ir neatņemama sastāvdaļa sejas kopšanas rutīnā. Losjonam, pateicoties sastāvā esošajai baltajai orhidejai un Šī sviestam, piemīt mitrinoša un nomierinoša iedarbība. Losjons efektīvi tonizē un atsvaidzina ādu. Produkts ir oftamotoloģiski testēts, nesatur alkoholu, parabēnus, ģenētiski modificētas sastāvdaļas vai minerāleļļas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s