Sejas ādas masāža. Kā to darīt pašai?

beautyexpert_facemassageRegulāras ikdienas rūpes sejas ādu spēj saglabāt ilgstoši jauneklīgu un tvirtu, atvairīt grumbiņu parādīšanos un uzlabot sejas krāsu.

Pamata lieta, kas jāzina, iestrādājot katru dienu sejas ādā krēmus, želejas un citus kosmētiskos līdzekļus, ir sejas masāžas līniju ievērošana.

Tie ir sejas anatomiskās uzbūves virzieni, kurus ievērojot, mēs vismazāk izstaipām un traumējam sejas ādu. Pirkstu kustībām, klājot krēmus vai masējot seju, jābūt ļoti saudzīgām, nav ieteicams vilkt līdzi ādu.

Krēmu pareiza uzziešana, pielietojot pašmasāžu, pastiprina asiņu pieplūdumu ādā, kas savukārt pastiprina ārstnieciskās kosmētikas iedarbību. Krēmu iestrādi sejā pareizi veikt ar abu plaukstu vidējiem trim pirkstiem. Pašmasāžas kustības sāk ar vieglām kustībām. Ar pirkstiem izdara biežus un lēnus piespiedienus.

Tātad galvenās līnijas, pa kurām tiek veikta sejas masāža. Tieši tādos virzienos arī ikdienā, lietojot sejas krēmu vai citus produktus, tie jāiestrādā sejas ādā:

  • no pieres vidus virzienā uz deniņiem;
  • no pieres vidus virzienā uz matu saknēm;
  • pa augšējā acs plakstiņa virzienā no iekšējā acs kaktiņa uz ārējo, un zem acīm – virzienā no ārējā acs kaktiņa uz iekšējo;
  • no zoda vidus, pa apakšžokli uz ausu ļipiņām;
  • no virsdegunes uz degungala;
  • no deguna sāniem uz ausīm;
  • no virslūpas vidus līdz deguna nāsī.

Ja tomēr vēlies, lai sejas masāžu veic profesionālis, iesakām Beauty Expert salonu pašā Rīgas sirdī, Baznīcas ielā 31. Uzticiet savu seju patiesam ekspertam skaistumkopšanā!

* Informācijas avots: http://www.sievietespasaule.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s