6 svarīgākie vitamīni skaistumkopšanā

vitamins skin whiten mary cohrA vitamīns

Vitamīns A ir viens no taukos šķīstošajiem vitamīniem. Pieaugušam cilvēkam diennaktī vajadzētu uzņemt 3 mg vitamīna A. Augsts vitamīna A saturs ir sastopams aknās, burkānos un pienenēs. Īpaši efektīva šo iepriekš uzskaitīto produktu lietošana uzturā ir arī dēļ tā, ka šie produkti satur arī biotīnu, kas veicina ādas veselību. Ir zinātniski pierādīts, ka vitamīns A veicina ādas veselību un lietojot uzturā to pietiekamā daudzumā varam cerēt, ka mūsu āda būs skaista un gluda. Gada laiku maiņā padomāsim par uzturu ar augstu vitamīna A saturu: aknas (liellopa, teļa, mencu), burkāni, brokoļi, zaļie lapu salāti, saldie kartupeļi, sviests, aprikozes, mango, papaija, spināti, ķirbji, piens, čedaras siers, kāļi.

B vitamīns

Šis vitamīns padara ādu gludu, veicina matu un nagu augšanu, kā arī uzlabo asins cirkulāciju. B vitamīni novērš ādas bojājumu problēmas un sekmīgi ārstē dažādas ādas saslimšanas,uzlabo ādas stāvokli un izskatu. Savukārt B3 vitamīns pasargā ādu no ultravioleto staru iedarbības un paaugstina ādas šūnu enerģiju, uzlabo imūnsistēmu, novēršot jebkādus ultravioleto staru radītus bojājumus.

C vitamīns

Īpaši iecienīts skaistumkopšanas industrijā. C vitamīns paildzina E vitamīna dzīvi un aizsargā ādas imūnās šūnas, kas atvaira vēzi un citas saules starojuma izraisītās slimības. Tas palīdz balināt vecuma plankumus, novērš pigmentāciju un lieliski palīdz cīnīties pret saaukstēšanos.

E vitamīns

Zināms kā ādas vitamīns. Palīdz dziedēt nobrāzumus un neitralizē brīvos radikāļus.E vitamīnu mēdz dēvēt arī par jaunības vitamīnu. Tas ir spēcīgākasi no visiem vitamīniem- antioksidantiem. E vitamīns ne tikai uzlabo ādas izskatu, bet arī pasargā to no apkārtējās vides piesārņojuma un stresa.E vitamīnu satur rieksti, saulespuķu eļļa, avokado, garneles, tomāti, spināti.

Beta karotīns

A vitamīna priekštecis – aizsargā šūnu apvalku un ādas šūnas no brīvo radikāļu uzbrukuma, palīdz uzturēt ādas mitruma līmeni, elastību un jaunību.

Silīcijs

Apgādā organismu ar kalogēnu. Lietojiet, lai iegūtu veselīgu ādu, kuplus matus un stiprus nagus. Silīcijs vienmēr iesaistās tad, kad vajadzīgas stabilas un elastīgas struktūras. Piemēri dabā ir zāles stiebri vai putnu spalvas, kam jābūt stingrām, bet kas nedrīkst salūzt. Tādas pašas prasības attiecas arī uz saistaudiem cilvēku organismā. Silīcijs ir nepieciešams tādēļ, ka tas ir neaizstājama barības viela visiem saistaudiem, pie kuriem pieder arī cīpslas un saites.

Šie un vēl daudzi citi vitamīni, minerālvielas un īpaši izstrādāti kompleksi ādas veselībai un skaistam izskatam ir sastopami Mary Cohr produktos!

Ja vēlies strādāt ar Mary Cohr produkciju, lūdzam sazināties ar mums pa tel. 67544887; 28347007 vai rakstīt uz e-pastu: natalija@kk.edu.lv

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s