TIEVĒJOŠĀ PROCEDŪRA TECHNI SPA NO MARY COHR

Celulītu piemeklē vismaz 90% sieviešu un tā rašanās iemesli mēdz būt dažādi: iedzimtība, liekais svars, mazkustīgs ts_mc copy(4)dzīvesveids, fizioloģiski traucējumi, kā nepietiekama asinsrite vai palēlināta vielmaiņa. Laika gaitā ir radītas vairākas procedūras un pašmāju receptes kā izvairīties no celulīta veidošanās, katra gaumei un iespējām.

Mary Cohr, franču profesionālās kosmētikas zīmols, ir radījis iekārtu Techni SPA, kas paredzēta ķermeņa problēmzonu apstrādāšanai ar speciāli veidotu masāžas “gludekli”, aktīvajiem gēliem un kustību tehnikām, kuru kombinācijā tiek sasniegti labākie rezultāti celulīta samazināšanā, kā arī āda kļūst tvirtāka un ķermeņa liekais apjoms samazinās.

Šī zinātniski pārbaudītā ķermeņa procedūra strādā uz zemādas audiem un muskuļiem, izmantojot masāžu, limfātisko drenāžu, jonizāciju un muskuļu stimulāciju, tādā veidā bioloģiski šķīdinot taukus un fiziski izjaucot celulīta struktūru.Techni SPA kosmētiskā procedūra ķermenim ietver sevī trīs galvenās darbības: vakuummasāžu, jonizāciju un miostimulāciju.

1dc

Vakuummasāžas laikā tiek drenēti audi, masāžas “gludeklim” jeb manipulatoram braucot pa ādu, veicot īpaši noteiktas kustības un masāžas virzienus. Manipulators it kā iesūc sevī ādu, bet rullītis veic masāžu.

Pirms procedūras sākšanās tiek uzklāts viens no trīs speciāli Techni SPA procedūrai paredzētiem gēliem, kas nodrošina manipulatora vieglu slīdēšanu pa ķermeni, kā arī jonizācijas laikā tiek veicināta procedūras gēlu aktīvo sastāvdaļu iekļūšana dziļākajos ādas slāņos, kā rezultātā tiek šķeltas tauku šūnas.hd_Fem_TechniSpa_JambLegere_F39

Pēdējais Techni SPA procedūras etaps ir miostimulācija, kuras laikā tiek veikta muskuļu saraušanās, tādā veidā arī stimulējot tauku sadegšanu un izvadot no ķermeņa toksīnus.

Techni SPA procedūrā pielietotā lipo-dermo aspirācijas tehnika samazina celulītu, nostiprina ķermeņa ādu, mazina ķermeņa apkārtmēru, kā arī uzlabo limfas atteci.

Lai sasniegtu labāko rezultātu, techni SPA procedūru iesaka veikt 2-3 reizes nedēļā mēneša garumā. Pēc Mary Cohr veiktajiem pētījumiem, jau pēc pirmā procedūru kursa, klients vidēji zaudēja 1.5 cm no apkārtmēra un 0.6 cm no gurnu apjoma.

Rezultāti redzami jau pēc pirmās procedūras reizes – āda kļūst gludāka, tvirtāka un “apelsīna miziņas efekts” tiek izlīdzināts.

Procedūra no jūnija mēneša būs pieejama skaistumkopšanas salonā “Beauty Expert”, Baznīcas ielā 31. Zvaniet un piesakiet savu vizīti pa tālruni:+371 67311007

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s