KĀ KOPT ĶERMENI RUDENS MĒNEŠOS?

Rudens ir laiks, kad, apkures sezonai sākoties, rodas dažādas ādas problēmas, no kurām izteiktākā ir sausa āda. Beidzoties vasaras periodam, āda vēl nav atguvusies no pārmērīgās sauļošanās izraisītā stresa, kad tai jau jātiek galā ar nākamo ādai nelabvēlīgo faktoru – izteikti sauso gaisu, ko rada centrālā apkure. Šajā laikā ādas kopšana ir svarīga ikvienam – gan sievietēm, gan vīriešiem; gan 20 gados, gan pēc 50 gadu vecuma.

Ķermeņa pīlings – pirmā nepieciešamība.
Kāpēc ādai tik bīstama ir apkures sezonas sākšanās? Gaiss paliek sausāks, mēs vairs tik ļoti neatkailināmies, sākam vilkt apģērbu vairākās kārtās, kas rada berzi starp apģērbu un miesu, kairina ādu un neļauj tai elpot. Tieši tādēļ rudens ir visbīstamākais periods. Pirmais ieteikums – regulārs ķermeņapīlings jeb atbrīvošanās no atmirušo ādas šūnu slānīša. Sākotnēji ieteiktu to veikt divas reizes nedēļā.Pastāv dažādi pīlingi: tā saucamie mehāniskie jeb abrazīvie, kas ir graudaini vai ar sāli, un ir maigi pīlingi, kuros ir arī AHA skābes.packshot%20Doux%20Gommage%20FacileMary Cohr iesaka: Ķermeņa skrubi ar bambusa graudiņiem, kas noskrubē atmirušās šūnas, atsvaidzina ķermeni un sagatavo ādu tālāko kopšanas produktu lietošanai. Āda kļūst gluda, maiga un attīrīta.

Otrs ieteikums – rudens mēnešos nevar iztikt tikai ar ķermeņa pieniņiem, jo tiem pārsvarā piemīt tikai mitrinoša iedarbība. Ziemā nepieciešama ne tikai mitrināšana, bet intensīva ādas barošana, tāpēc jāizvēlas biezākas konsistences krēms. Klasiska kļūda, ka sievietēm patīk lietot eļļas, bet tās, ilgstoši lietojot, vēl vairāk sausina ādu. Varētu tās lietot reizi nedēļā un noteikti klāt uz mitras ādas!
NutriZen%20Corps

Mary Cohr iesaka: Šim barojošam ķermeņa krēmam piemīt samtaini gluda tekstūra, kas ādai ļauj atgūt konforta sajūtu  un maigumu. Sastāvā esošais Šī sviests baro, bet lotusa ekstrakts nomierina ādu, mazinot sausuma sajūtas radīto diskomfortu.

Tikpat svarīgi ir regulāri dzert ūdeni. Dienā būtu jāizdzer divi litri. Visieteicamākais ir ūdens vai zāļu tējas, īpaši – nātru, piparmētru un ingvera. Starp citu, piparmētru tēja mazinās ēstgribu, savukārt ingvera – paātrinās vielmaiņu.  Sākot dzert pietiekami daudz ūdens, organisma attīrīšanas sistēmas sāks darboties ar lielāku jaudu – mazināsies tūska (pārmērīga šķidruma uzkrāšanās ķermeņa audos), āda ar laiku kļūs tvirtāka.

Svarīgi atcerēties, ka ūdeni ķermenis uzņem ne tikai iekšķīgi, bet arī ārīgi. Jāņem vērā, ka vislabāk mazgāties ūdenī, kas vienāds ar istabas temperatūru un nav karstāks par 37 grādiem. Protams, ziemas aukstums reizēm liek ilgoties pēc karstas vannas, bet šādas peldes nevajadzētu veikt pārāk bieži.

Ne mazāk svarīga jebkura vecumā sievietēm ir, tā dēvēto, problemātisko zonu kopšana. Rudens ir laiks, kad šīm zonām der pievērst īpašu uzmanību. Necik tālu nav  saviesīgu pasākumu laiks, kad ikvienai gribas atkailināt ķermeņa  augšdaļu: rokas, plecus, dekoltē.

Krūšu zonas kopšana prasa īpašu uzmanību. Krūšu zonā āda ir 10 reizes plānāka nekā uz sejas un noveco daudz ātrāk, tādēļ tās kopšanai jāizvēlas tieši šai zonai paredzētie krēmi, kuros ir vairāk sastāvdaļu, kas nodrošina ādas tvirtumu. Krūšu krēmi būtu jālieto divreiz dienā – no rīta un vakarā. Turklāt krūšu zona ir arī dekoltē un kakls līdz pat zoda līnijai, kā arī pleci!

hd_Nouv%20Jeun%20Cou

Mary Cohr iesaka:  Kakla un dekoltē krēms ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular life”un liftinga iedarbību. Minimizē dekoltē pigmentācijas plankumus un nostiprina kakla ādu.

Krūšu krēmos vienmēr ir visvairāk un visspēcīgākās sastāvdaļas, kas padara ādu tvirtāku, tādēļ to var lietot arī uz tām ķermeņa zonām, kuras jūtami zaudējušas tvirtumu: augšdelmu un augšstilbu iekšējām virsmām, kā arī, ja kalsnai sievietei zudusi vēdera ādas elastība.

NouvJeunBuste

Mary Cohr iesaka: Serums, kas atjauno krūšu tvirtumu. Serums nogludina ādu un piedod liftingu, tvirtumu zaudējušām krūtīm. Sastāvā esošais šūnu atjaunojošais komplekss „Cellular Life” veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi. Hydrosmose komplekss nodrošina ādas mitrināšanu dziļākajos slāņos.

Vēl kāda aktuāla tēma sievietēm ir cīņa ar celulītu. Celulīta tipi un stadijas ir dažādas. Dažām sievietēm ir vāji saistaudi, āda ir ar „mannas putras efektu”. Tad jāizvēlas anticelulīta krēms ar atvēsinošu efektu. Tāpat gadījumos, kad redzams, tā saucamais, „apelsīna mizas” efekts, proti – celulīta sākuma stadijā. Savukārt izteikti spēcīgam celulītam jāizvēlas krēms ar sildošu efektu. Anticelulīta krēmus ieteicams lietot kūres veidā divas reizes gadā pa sešām nedēļām, bet pārējā laikā lietot ķermeņa krēmu.*

Multi%20Cellulite%20150
Mary Cohr iesaka: Pretcelulīta krēms ar 12 aktīvajām sastāvdaļām, kas cīnās pret jebkura veida celulītu. Aktīvo sastāvdaļu sinerģija paātrina toksīnu izvadi. Koenzīms A – šķeļ tauku šūnu molekulas, sarkano aļģu molekulas izvada no ķermeņa šķidrumu, ķiršu kauliņu ekstrakts, lotusa ekstrakts – mazina smago kāju efektu. Ķermeņa aprises mazinās, viduklis kļūst tievāks, celulīts izlīdzinās, āda kļūst maigāka un stingrāka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s